категорії: новина

ЛЮБОВ ШИРОКА - ПОГРАЙСЯ У СТЕРЕОТИПИ!

теґи: big idea, garage gang, gggg, гра, зміни, культура, толерантність

Якщо вам дуже не подобаються мусульмани чи коли ви раптом соромитесь геїв, або ж навпаки – недоброї думки про гомофобів та нацистів, то можна якось взяти та й приміряти на собі подібні бажані ролі й замислитись над питанням – хто визначає нашу різноманітність і чи існують у природі дві абсолютно ідентичні особи за фізичними та психологічними ознаками? 

Нещодавно у рамках фестивалю "Квір тиждень" пройшла тестова презентація соціальної інтерактивної гри "Стереотипи", розроблена творчою формацією garage gang, громадською організацією Інсайт та ілюстратором Артемом Крепким. Механіка гри відбувається за схемою засідання суду. Кожен учасник гри отримує по дві карти – судову (адвокат, прокурор, позивач, свідки, присяжні) та соціальну роль (гендер, раса, сексуальна орієнтація, релігія, політичні погляди). Процесом гри керує суддя-модератор, а на кожне судове засідання виноситься ситуація-позов. Учасники гри повинні максимально увійти у свої соціальні ролі, паралельно виконуючи функції своєї судової ролі. 

Гра дає можливість відчути на собі деякі стигми дискримінацій та подивитись на поняття толерантність більш просто. 

Восени 2009 формація garage gang проведе серію ігор у публічних місцях міста Києва та на засіданнях молодіжних політичних партій.

Big Idea

 

 

Великі карти любові та нелюбові "Стереотипи" from Sasha Shagi on Vimeo.